Pojezierze Drawskie


Noclegi, nieruchomości, ogłoszenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo
Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło
 
kanał RSS
Agroturystyka Gościniec Ostoja

Domki Pod Lasem

Autor: tomasz, data publikacji 31 sie 2011 14:49 , ostatnia modyfikacja 06 wrz 2011 23:03
Kategoria: Agroturystyka
Nowe domki letniskowe znajdują się we wsi Głęboczek na Pojezierzu Drawskim niedaleko miasta Złocieniec. Są to trzy, są ładnie i praktycznie urządzone, dwupokojowe domki letniskowe przeznaczone dla 4 do 6 osób. W każdym domku znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz telewizor, każdy z nich posiada również taras. Domki położone są w luźnej zabudowie wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Do najbliższego jeziora - Jeziora Krosino jest około 300 metrów. Posesję stanowi blisko hektarowa, zagospodarowana i ogrodzona działka. Oprócz domków znajdują się na niej m.in. plac zabaw dla dzieci, składany basen, boisko do siatkówki, krąg na ognisko i miejsce do grillowania, ogródek warzywny a także dom gospodarzy. Goście mogą korzystać z rowerów oraz łódki. W odległości około kilometra znajduje się kąpielisko.

POŁOŻENIE : Domki znajdują się we wsi Głęboczek na Pojezierzu Drawskim niedaleko miasta Złocieniec. Położone są w luźnej zabudowie wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Do najbliższego jeziora - Jeziora Krosino jest około 300 metrów.

GOSPODARSTWO: Posesję stanowi blisko hektarowa, zagospodarowana i ogrodzona działka. Oprócz domków znajdują się na niej m.in. plac zabaw dla dzieci, składany basen, boisko do siatkówki, krąg na ognisko i miejsce do grillowania, ogródek warzywny (z którego mogą też korzystać goście) a także dom gospodarzy.

DOMKI: Gościom oferowane są trzy, ładnie i praktycznie urządzone, dwupokojowe domki letniskowe z 2009 roku, o powierzchni 40m2, przeznaczone dla 4 do 6 osób. W każdym domku znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz telewizor, każdy z nich posiada również taras. W sypialni znajdują się trzy pojedyncze łóżka, w salonie zaś duża 2-osobowa, rozkładana kanapa. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dla szóstej osoby. W domku znajdują się pościele oraz kompletne wyposażenie kuchni. Koszt wynajęcia jednego domku dla czterech osób wynosi 160 zł/dzień, dodatkowo 20 zł za każdą kolejną osobę. Dodatkowym kosztem są opłaty za energię elektryczną wg wskazań licznika.

SPORT I ROZRYWKA: Atrakcją dla turystów są bogate w grzyby i inne owoce runa leśnego malownicze lasy oraz jezioro Krosino, przez które przepływa rzeka Drawa, stanowiąca znany szlak spływów kajakowych. Gospodarze pomagają w organizacji jednodniowych spływów. Jest to również wyśmienite miejsce dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych. Istnieje możliwość wypożyczenia przez gości rowerów. Amatorzy wędkarstwa mogą spędzać czas łowiąc z brzegu lub mogą również wypożyczyć na miejscu łódź wędkarską. Niedaleko gospodarstwa, w odległości około 1 km znajduje się niewielka, piaszczysto-trawiasta plaża o łagodnie opadającym dnie, odpowiednia również dla dzieci.

WYŻYWIENIE: Gospodarstwo nie zapewnia gościom wyżywienia. W każdym domku znajduje się aneks kuchenny, gdzie można samodzielnie przygotowywać posiłki. Najbliższy sklep, oddalony o około 4 km, znajduje się we wsi Siemczyno. Istnieje również możliwość zamówienia domowych obiadów w położonym w odległości 400m gospodarstwie „Monika”.

KONIECZNIE NALEŻY ZWIEDZIĆ:

 

SZCZEGÓLNIE POLECAMY DLA: Oferta kierowana jest do rodzin z dziećmi, grup przyjaciół i znajomych. W żadnym razie będą tu się nudzić amatorzy wędkarstwa oraz miłośnicy wycieczek pieszych lub rowerowych.

Dane teleadresowe
78-551 Siemczyno, Głęboczek 10A 943631408
695626323
biuro@goscinnawies.pl www.domkipodlasem.goscinnawies.pl
Cennik
Cena noclegów od 35 do 40 zł osoba/doba

Zdjecia

Najlepsze Śmieszne obrazki i gify w sieci