Pojezierze Drawskie


Noclegi, nieruchomości, ogłoszenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo
Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło
 
kanał RSS
Agroturystyka Gościniec Ostoja

Dom wakacyjny Chlebowo

Autor: tomasz, data publikacji 06 wrz 2011 22:20 , ostatnia modyfikacja 06 wrz 2011 22:27
Kategoria: Agroturystyka
Dom wakacyjny "Chlebowo", jak sama nazwa wskazuje, położony jest we wsi Chlebowo na Pojezierzu Drawskim. Dom usytuowany jest na obrzeżu wsi, około trzystu metrów od lasu oraz w odległości około pół kilometra od jeziora Siecino mającego blisko 800 ha powierzchni. Jego wody są wyjątkowo czyste- zaliczane do pierwszej klasy czystości. Do najbliższej plaży drogą jest około kilometr. Gospodarstwo stanowi dom zbudowany z drewnianych bali położony na ogrodzonej półhektarowej działce w granicach której jest również zarybiony staw. W środku budynku mieszczą się dwa niezależne, luksusowe apartamenty 6-osobowe, każdy o powierzchni blisko 160 m2. Z apartamentów można korzystać przez cały rok. Na parterze każdego z apartamentów znajduje się przestronny salon z kominkiem, aneksem kuchennym oraz telewizorem ponadto łazienka i dwuosobowa sauna. Piętro zajmują trzy sypialnie 2-osobowe i kącik wypoczynkowy na antresoli. Każdy z apartamentów posiada własne wejście i taras. Goście mają również do swojej dyspozycji plac zabaw dla dzieci, altanę, miejsce na ognisko i grilla, wędzarnię, basen zewnętrzny dostępny w okresie letnim a także rowery i łódkę wędkarską. Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, grup przyjaciół i znajomych, wędkarzy, amatorów sportów wodnych i grzybiarzy.

POŁOŻENIE : Dom wakacyjny "Chlebowo", jak sama nazwa wskazuje, położony jest we wsi Chlebowo na Pojezierzu Drawskim. Dom usytuowany jest na obrzeżu wsi, około trzystu metrów od lasu oraz w odległości około pół kilometra od jeziora Siecino mającego blisko 800 ha powierzchni. Jego wody są wyjątkowo czyste- zaliczane do pierwszej klasy czystości.

DOM WAKACYJNY: Gospodarstwo stanowi dom zbudowany z drewnianych bali położony na ogrodzonej półhektarowej działce w granicach której jest również zarybiony staw. W środku budynku mieszczą się dwa niezależne, luksusowe apartamenty 6-osobowe, każdy o powierzchni blisko 160 m2. Z apartamentów można korzystać przez cały rok. Na parterze każdego z apartamentów znajduje się przestronny salon z kominkiem, aneksem kuchennym(z pełnym wyposażeniem) oraz telewizorem ponadto łazienka i dwuosobowa sauna. Piętro zajmują trzy sypialnie 2-osobowe i kącik wypoczynkowy na antresoli. Każdy z apartamentów posiada własne wejście i taras. Goście mają również do swojej dyspozycji plac zabaw dla dzieci, altanę ogrodową , miejsce na ognisko i grilla, wędzarnię oraz basen zewnętrzny dostępny w okresie letnim. Cena obejmuje pościele, ręczniki oraz drewno do kominka. Dodatkowe koszty stanowi jedynie energia elektryczna.

ATRAKCJE: Goście mają do dyspozycji znajdujące się na miejscu rowery oraz drobny sprzęt sportowy. Najbliższa plaża nad Jeziorem Siecino położona jest w odległości kilometra od domu wakacyjnego. Pomimo, że plaża jest dzika jej dno jest piaszczyste i łagodnie opadające. Tuż obok niej zacumowana jest łódka, z której mogą korzystać goście. Nad jeziorem zlokalizowanych jest kilka ośrodków wypoczynkowych. Znajdzie się tam takie atrakcje jak m.in.: bazę nurkową, ośrodek żeglarski, wypożyczalnie kajaków, rowerów wodnych czy żaglówek, jak również są tam strzeżone plaże. Można również zamówić tam posiłki. Niedaleko Chlebowa przebiega wiele malowniczych szlaków wycieczkowych zarówno rowerowych jaki i pieszych. Na szczególną uwagę zasługuje urządzona na nasypie dawnej linii kolejowej trasa rowerowa łącząca Złocieniec z Połczynem Zdrój.

KONIECZNIE NALEŻY ZWIEDZIĆ: W położonym w odległości 4 km Cieszynie Drawskim warto zobaczyć zabytkowy Pałac oraz kościółek pochodzący z XVII wieku.

 

 

SZCZEGÓLNIE POLECAMY DLA: Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, grup przyjaciół i znajomych, wędkarzy, amatorów sportów wodnych i grzybiarzy. Istnieje możliwość wynajęcia domu przez cały rok zarówno na pobyty weekendowy jak i na dłuższy okres. Organizowane są w nim również pobyty świąteczne i sylwestrowe.

Dane teleadresowe
78-506 Chlebowo, 16 a 943631408
695626323
biuro@goscinnawies.pl www.domwakacyjny.goscinnawies.pl
Cennik
Cena noclegów od 60 do 60 zł osoba/doba

Zdjecia

Najlepsze Śmieszne obrazki i gify w sieci