Pojezierze Drawskie


Noclegi, nieruchomości, ogłoszenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo
Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło
 
kanał RSS
Agroturystyka Gościniec Ostoja

Domki letniskowe KALEM

Autor: tomasz, data publikacji 25 sie 2011 15:26 , ostatnia modyfikacja 26 sie 2011 09:12
Kategoria: Domki letniskowe
Domki letniskowe Kalem zlokalizowane są nieopodal wsi Żabin na Pojezierzu Drawskim. Domki położone są nad samym jeziorem Busko. Bazę noclegową stanowi dziesięć nowych, ładnie urządzonych domków letniskowych: 3 domki 6-osobowe oraz 7 domków 4-osobowych. Każdy domek posiada aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem, łazienkę, telewizor i lodówkę. Na terenie działki oprócz domków znajduje się wydzielone miejsce na ognisko, chata do grillowania, boisko do gry w siatkówkę oraz huśtawki. Istnieje także możliwość wypożyczenia przez gości łódki. Swoje miejsce znajdą tu osoby, które szukają odpoczynku w ciszy i spokoju na łonie natury. Oferta kierowana jest zarówno do osób starszych jak i rodzin z dziećmi.

POŁOŻENIE :  Domki letniskowe Kalem zlokalizowane są nieopodal wsi Żabin na Pojezierzu Drawskim. Domki położone są nad samym jeziorem Busko, nieopodal jeziora Żeńsko. Zarówno nad jednym jak i drugim jeziorem znajdują się niestrzeżone kąpieliska. Najbliższe większe miejscowości to Mirosławiec, Czaplinek oraz Złocieniec.

POSESJA: Teren działki graniczy z jeziorem oraz lasem, pozostałe granice działki zostały obsadzone młodymi świerkami. Na terenie oprócz domków znajduje się wydzielone miejsce na ognisko, chata do grillowania, boisko do gry w siatkówkę oraz huśtawki. Istnieje także możliwość wypożyczenia przez gości łódki.

BAZA NOCLEGOWA: Bazę noclegową stanowi dziesięć nowych, ładnie urządzonych domków letniskowych: 3 domki 3-pokojowe, 6-osobowe (180 PLN) oraz 7 domków 2-pokojowych, 4-osobowych (160 PLN). Każdy domek posiada aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem(naczynia i sztućce), łazienkę, telewizor i lodówkę. W domkach są także pościele.  

WYŻYWIENIE: We własnym zakresie.

KONIECZNIE NALEŻY ZWIEDZIĆ:

 

SZCZEGÓLNIE POLECAMY DLA: Swoje miejsce znajdą tu osoby, które szukają odpoczynku w ciszy i spokoju na łonie natury. Oferta kierowana jest zarówno do osób starszych jak i rodzin z dziećmi. Istnieje możliwość zabrania ze sobą psa. 

Dane teleadresowe
78-530 Żabin, 943631408
695626323
biuro@goscinnawies.pl www.domki-kalem.goscinnawies.pl
Cennik
Cena noclegów od 30 do 40 zł osoba/doba

Zdjecia

Najlepsze Śmieszne obrazki i gify w sieci